Victoria´s Secret Fantasies Coconut Passion tělové mléko 236 ml Zobrazit větší

10087

Nový produkt

Victoria´s Secret Fantasies Coconut Passion tělové mléko 236 ml

Tento produkt již není na skladě

218,90 Kč

Více informací

Tělové mléko Victoria Secret Coconut Passion s velmi smyslnou vůní obohacenou o kokos. Dopřejte vaší pleti luxus v podobě tohoto hebkého mléka, které ji nechá delikátně navoněnou.
O značce Victoria´s Secret Značku Victoria´s Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria´s Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.
Victoria´s Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria´s Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.
Značka Victoria´s Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Parametry

objem 236 ml

23 dalších produktů ve stejné kategorii: