Victoria´s Secret Fantasies Sheer Love tělové mléko 236 ml Zobrazit větší

10258

Nový produkt

Victoria´s Secret Fantasies Sheer Love tělové mléko 236 ml

Tento produkt již není na skladě

218,90 Kč

Více informací

Tělové mléko se smyslnou vůní Sheer Love je plné jemných květin, které představují radost a krásu letních dnů. Dopřejte vaší pleti luxus v podobě tohoto hebkého mléka, které ji nechá delikátně navoněnou. O značce Victoria´s Secret Značku Victoria´s Secret založil v roce 1977 americký podnikatel Roy Raymond. Roy dospěl k závěru, že většina mužů by ocenila, kdyby mohli nakupovat spodní prádlo pro své partnerky ve specializovaném obchodě. Zájem předčil všechna jeho očekávání – už po prvním roce musel otevřít tři další pobočky. Dnes Victoria´s Secret prodává nejen luxusní oblečení, ale i prvotřídní kosmetiku. Obrovského úspěchu dosáhly především její parfémy.
Victoria´s Secret si zakládá na tom, že pro ni pracují jen ty nejslavnější supermodelky jako Gisele Bündchen, Miranda Kerr či Naomi Campbell. Neméně „vybíravá“ je i v případě parfuméřů – na tvorbě vůní Victoria´s Secret se podíleli a podílejí Annie Buzantian, Adriana Medina, Mark Knitkowski, Alexandra Carlin, Carlos Vinals a další velká jména tohoto oboru.
Značka Victoria´s Secret jistě zaujme všechny jedince, kteří touží být sexy, mají rádi smyslné, něžné a rafinované vůně.

Parametry

objem 236 ml

23 dalších produktů ve stejné kategorii: