CLYNOL strong mousse hold 4 300ml Zobrazit větší

10328

Nový produkt

CLYNOL strong mousse hold 4 300ml

Tento produkt již není na skladě

59,90 Kč

Více informací

CLYNOL salon exclusive silně tužící pěna hold 4 - 300ml
Udělej si svůj účes v perfektním stylu. Připrav si účes ve stylu podle svého, který zůstane celý den tak jak si přeješ. Ať už chceš větší objem, lepší pevnost účesu nebo pevnější vlny-my Vás vezmeme na cestu naší kolekcí, která Vás dovede k dokonalosti.
A takhle to děláme
Protože my jsme Clynol a naši kadeřníci s námi spolupracovali na každém kroku, buďte si jisti, že produkty které držíte v rukou se opravdu ukáží jako perfektní poprvé a pak už pokaždé.
Mluvíme prostě o produktu, který je tak úžasný, že nenechá Váš účes nikdy spadnout. Budete mít maximální objem a účes Vám vydrží. Vždy budete mít svůj účes pod kontrolou.
Před použitím dobře protřepejte. Nastříkejte do rukou a použijte do ručníkem vysušených vlasů.

NEBEZPEČÍ: Tlaková nádoba: Při zahřátí může prasknout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji vznícení. Nekouřit. Nestříkejte na otevřené místo
Plamenem nebo jiným zdrojem vznícení. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám vyšším než 50 ° C. Držte mimo dosah dětí.
Před použitím si přečtěte štítek. Používejte na dobře větraných místech. Nestříkejte do očí.
Složky: dimethylether, alkohol denat, aqua, oktylakrylamid, kopolymer ethylmethakrylátu, aminomethylpropanol, parfum, butylfenylmethylpropion, bezylsalicylát,
Linalool, citronellol, benzylalkohol, geraniol.

Distributor: Clyno GmbH, Hamburg, Německo
Www.clynol.com

Parametry

objem 300 ml
určení pro ženy

28 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: