Malibu lotion 30SPF 200ml kosmetika na opalování Zobrazit větší

10343

Nový produkt

Malibu lotion 30SPF 200ml kosmetika na opalování

Skladem

99,90 Kč

Více informací

Malibu krém na opalování 30SPF
SPF vysoká ochrana UVA / UVB
Pamatujte si: Čím vyšší číslo SPF, tím lepší je ochrana
Opakovaně se tento krém SPF 30 používá jako ochrana před UVA a UVB paprsky. Zajistěte, aby byla celá opalovaná pokožka natřena krémem.
Aplikujte 30 minut před opalováním a často během vystavení slunci. Aplikujte po koupání a pokud je krém setřen oděvem nebo ručníkem.
Malibu doporučuje dětem SPF 20 a vyšší. Chraňte děti kloboukem a volným oblečením. Udržujte děti ve stínu.Neopalujte se mezi 11-15h.
* POUZE PRO VNĚJSÍ POUŽITÍ *.
* NEUCHOVÁVAT V DOSAHU DĚTÍ. * ZABRAŇTE KONTAKTU S ODĚVY A OČIMA.Pokud dojde ke kontaktu s očima, vypláchněte vodou. Pokud přetrvává podráždění,vyhledejte lékaře.
* OBSAHUJE BENZOFENONE-3.
Složení: Aqua homosalat, oktokrylen, butylmethoxydibenzoylmethan, propylenglykol, benzofenon-3-ethylhexylsalicylát, diisopriopyladipát,
Glyceryl-oleát-citrát a triglycerid kapryl-kaprinový, trikontanylpvp, C12-15-alkylbenzoát, glycerylstearát, tokoferol-acetát kyseliny kaprylové /
Aloe barbadensis leag juice, parfém, kyselina stearová, disodná EDTA, hydroxid sodný 1,2 hexandiol, kapryllylglykol, hydroxyacetofenon, fenoxyethanol, alfa-isomethylionon.
Malibu zdravotní produkty
Unic C, AL2 2DB
Vyrobeno v Anglii
Www.malibusun.com

Parametry

SPF 30
objem 200 ml

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: