Malibu střední ochrana sprej SPF15 175ml kosmetika na opalování Zobrazit větší

10331

Nový produkt

Malibu střední ochrana sprej SPF15 175ml kosmetika na opalování

Tento produkt již není na skladě

109,90 Kč

Více informací

Malibu střední ochrana UBA / UVB sprej na opalování SPF 15 175ml
Tento sprej nabízí rychlé a úplné pokrytí pokožky.Jen stisknutím tlačítka je jemná mlha rozptýlena rovnoměrně na kůži, aby se vytvořil ochraný závoj.
Tento sprej je odolný proti vodě a potu.
SPF 15 střední ochrana UVA / UVB
Snadné stříkání - obohacený o vitamíny a bambucké máslo
Pokyny: Rovnoměrně rozetřete, aby byla veškerá opalovaná pokožka pokryta. Použijte 30 minut před opalováním a pravidelně během dne, zejména po koupání.
Neopalujte se mezi 11-15h. Aplikujte znovu po koupání nebo pokud máte pocit, že se výrobek utřel do oblečení nebo ručníku. Pouze k zevnímu použití.
 Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Zabraňte kontaktu s oděvy a očima. Při styku s očima opláchněte oči čistou vodou, pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
UPOZORNĚNÍ: Tlaková nádoba: Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
Používejte pouze podle pokynů. Pokud je prázdný, recyklujte.
Aqua, Octokrylen, ethylestery z bambuckého másla, parafin, kapalina (minerální olej), glycerylstearát a ceteareth-20, butylmethoxydibenzoylmethan, glycerin, benzofenon-
Triakontanylakrylát / vinylisodekanoátový křížový polymer, disodná EDTA, triethanolamin, fenoxyethanol, hydroxacetofenon, alfa isomethylionon.
Malibu zdravotní produkty
Unic C, AL2 2DB
Vyrobeno v Anglii
Www.malibusun.com

Parametry

SPF 15
objem 175 ml

25 dalších produktů ve stejné kategorii: