Malibu vysoká ochrana sprej SPF30 175ml kosmetika na opalování Zobrazit větší

10330

Nový produkt

Malibu vysoká ochrana sprej SPF30 175ml kosmetika na opalování

Skladem

109,90 Kč

Více informací

Malibu vysoká ochrana UVA / UVB sprej SPF 30
Tento sprej nabízí rychlé a úplné pokrytí pokožky. Jen stisknutím tlačítka je jemná mlha rozptýlena rovnoměrně na kůži, aby se vytvořil ochraný závoj.
Tento sprej je odolný proti vodě a potu.
SPF 30 vysoká ochrana UVA / UVB
Snadné stříkání - sprej obohacený o vitamíny
Pokyny: Rovnoměrně nastříkejte tak, aby byla pokryta celá opalovaná pokožka. Použijte 30 minut před odchodem na slunce a pravidelně během dne, zejména po koupání.
Neopalujte se mezi 11 a 15h. Aplikujte znovu po koupání nebo pokud máte pocit, že se výrobek utřel do oblečení nebo do ručníku. Pouze k zevnímu použití.
 Nepoužívejte na poškozenou pokožku. Zabraňte kontaktu s oděvy a očima. Při styku s očima vypláchněte oči čistou vodou, pokud podráždění přetrvává, vyhledejte lékařskou pomoc.
UPOZORNĚNÍ: Tlaková nádoba: Chraňte před slunečním zářením a nevystavujte teplotám nad 50C. Uchovávejte mimo dosah dětí.
 Používejte pouze podle pokynů. Pokud je obal prázdný, recyklujte.
Složení: Aqua, Homosalate, oktakrylen, butylmethoxydibenzoylmethan, propylenglykol, benzofenon-3, ethylhexylsalicylát, diisopropyleadipát,
Citrát glyceryl oleátu, tricontanyl PVP, triglycerid kapryl / kaprin, C12-15 alkylbenzoát, akrylát / C10-30 alkylakrylátový křížový polymer, tokoferylacetát,
Listová šťáva aloe vera, disodná EDTA, xanthanová guma, parfum, hydroxid sodný, 1,2-hexandiol a kaprylylglykol, hydroxyacetofenon, fenoxyethanol, alfa-isomethyleionon.
Malibu zdravotní produkty
Unic C, AL2 2DB
Vyrobeno v Anglii
Www.malibusun.com

Parametry

SPF 30
objem 175 ml

25 dalších produktů ve stejné kategorii:

Zákazníci, kteří si koupili tento produkt, koupili také: