Surf Sensations Delicate moonflower gel na praní 23dávek  805ml Zobrazit větší

10046

Nový produkt

Surf Sensations Delicate moonflower gel na praní 23dávek 805ml

Tento produkt již není na skladě

99,90 Kč

Více informací

Surf Sensations Delicate moonflower tekutý prací prostředek 805ml
Surf Sensations Enchanting Dahlia má radostně ovocnou vůni vyrobenou z jemné rovnováhy Dahlia a Jasmine. Květinové vrcholné poznámky se postupně vyvíjejí s náznaky sladkého karamelu, než se rozvinou, aby uvolnily osvěžující výbuch tropického ovoce a bobulí.
Luxusní vůně zaručují, že vás dostanou do světa květinového potěšení.
Surf Sensations Očarující Dahlia s čerstvou, ale luxusní vůní je k dispozici v gelu, prášku a pracích kapslích a je vhodná k praní barevného i bílého prádla. Řada Surf Sensations je inspirována nejjemnějšími vůněmi vytvořenými odborníky na parfémy. Každý z nich má jedinečnou směs parfémových olejů, aby probudil vaše smysly a zvedl vaši náladu. Vaše prádlo bude mít luxusní svěží vůni a bude brilantně čisté. Chcete-li účinně používat prací gel, nalijte ho do dávkovací koule a umístěte do bubnu pračky. Pak přidejte prádlo. Nejlepších výsledků dosáhnete použitím 35ml Surf gelu pro standardní zátěž (4-5kg) a měkkou / střední vodu. Použijte 52ml pro větší zátěž nebo špinavější prádlo a pro tvrdou vodu.
Velikost balení: 805 ml
Exkluzivní směs parfémových olejů
Koncentrovaný bio tekutý prací prostředek Máte-li jakékoli dotazy nebo byste chtěli volné měřicí zařízení zavolat na Surf Washing Line nebo navštivte www.surf.co.uk
A.I.S.E. Dobrovolná iniciativa udržitelnosti www.cleanright.eu

Parametry

objem 805 g

13 dalších produktů ve stejné kategorii: