Dove Men+ Care invisible dry deospray 125 ml Zobrazit větší

10365

Nový produkt

Dove Men+ Care invisible dry deospray 125 ml

Tento produkt již není na skladě

49,90 Kč

Více informací

Dove Men+Care Invisible dry antiperspirant pro muže 125ml
Compressed - vydrží stejně tak dlouho jako 250ml balení. Poskytuje maximální ochranu proti pocení a nepříjemnému pachu a zároveň pomáhá redukovat bílé skvrny na oblečení.
Deodorant ve spreji značky Dove vás ochrání proti pocení a nepříjemnému zápachu na celý den. Obsahuje účinné hydratační složky, které vaši pokožku ochrání před podrážděním a pečují o ni. Antiperspirant Dove pro muže je vhodný pro každodenní použití a zahalí vaši pokožku svěžestí, která vydrží po celý den.
Obsahuje dermatologicky osvědčený vzorec, který je 100% bez alkoholu a obsahuje 1 hydratační technologii k posilování pokožky proti podráždění.
Pokyny: Dobře protřepat. Aplikujte na podpaží ze vzdálenosti 15cm.
UPOZORNĚNÍ: Zabraňte přímému vdechnutí. Používejte na dobře větraných místech, vyhněte se delšímu postřiku. Používejte pouze podle pokynů. Uchovávejte mimo dosah dětí. Nestříkejte v blízkosti očí. Nepoužívejte na zraněné pokožce. Nepoužívejte, pokud dojde k vyrážce nebo podráždění. Nepropichujte ani nezapalujte po použití. Tlaková nádoba: Při zahřátí může prasknout. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotám nad 50 ° C. Nestříkejte na otevřený plamen nebo na jiný zdroj zapálení. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřenými plameny a jinými zdroji vznícení. Nekouřit.
Nebezpečí Extrémně hořlavý aerosol
Složení: butan, izobutan, propan, cyklopentasiloxan, PPG-14 butyl ether, chlorid hlinitý, parfém, Disteardimonium Hectorite,
Oktyldodekanol, BHT, olej ze semen Helianthus Annuus, propylenkarbonát, dimethikonol, tokoferylacetát, kyselinu citronovou, alfa-isomethyl-ionon,
Butylfenyl Methylpropional, Citral, Citronellol, Kumarin, Hexyl Cinnamal, Limonen, Linalool.

Parametry

objem 125 ml
určení pro muže

16 dalších produktů ve stejné kategorii: