O nás

Fakt, že se na středo- a východoevropské trhy dostávají výrobky nižší kvality, je všeobecně známý. Nejvíce se tento dlouhodobý problém dotýká potravin, ale nejde pouze o ně. Z těchto důvodů Česká republika v květnu 2017 požádala o otevření diskuze na toto téma přímo na úrovni Evropské unie. Při známé rychlosti zkostnatělých institucí EU pevně věříme, že řešení se dočkají naše vnoučata. Snad…

My ve společnosti LEVNÝ A LEVNĚJŠÍ jsme nerezignovali.

Vyhlásili jsme nesmiřitelný boj nízké kvalitě!

Jsme firma zaměřená na dovoz levného zboží z celého světa. U nás najdete výrobky, jejichž původ je v Brazílii, Kanadě, v USA, ve Velké Británii a v dalších státech západní Evropy. Můžete si tedy být jistí, že u nás najdete zboží prvotřídní kvality.

A proč můžeme být tak neuvěřitelně levní? Proč máme tak velký náskok před konkurencí? Protože veškerý náš široký sortiment pochází ze zásob, které vznikají nadprodukcí, které pocházejí ze zrušených objednávek a výprodeje. Spolupracujeme s řadou významných distributorů, kteří mají s výrobci uzavřenou exkluzivní smlouvu. Nejenže tedy můžeme koncovým zákazníkům nabídnout stejné produkty jako konkurence, ale rovněž řadu produktů, který nelze na českém trhu nakupovat.

To vše ve špičkové kvalitě a za sníženou cenu.

V naší nabídce najdete i výrobky s minimální dobou trvanlivosti nebo těsně po ukončení expirační doby. Tyto produkty jsou zřetelně označené a zdravotně nezávadné.

Naše zboží je určené koncovým zákazníkům, ale kromě maloobchodu nabízíme vstřícné podmínky a dlouhodobou spolupráci také velkoobchodním odběratelům.

Další službou, kterou dokážeme realizovat, je výkup zásob od jiných obchodníků a prodejců (např. po ukončení obchodní činnosti, po uzavření prodejny atd.).